Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Медіація - процедура розв’язання конфліктів
Українські реферати - Психологія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Медіація - процедура розв’язання конфліктів


Медіація - це добровільна процедура розв’язання конфліктів. Медіатори, які пройшли спеціальну підготовку з навичок медіації допомагають, втягнутим у сварку чи суперечку, знайти взаємовигідне рішення проблеми, що поставила під загрозу їхні взаємини. Роль медіатора полягає в тому, щоб допомогти учасникам суперечки дійти згоди, що в однаковій мірі задовільняє потреби обох сторін. Медіатор не надає ніяких порад і не шукає, хто правий, а хто винуватий. Його завдання — уважно вислухати кожну з сторін конфлікту. Тільки після цього медіатор заохочує учасників сварки чи суперечки запропонувати свої ідеї щодо його вирішення. Щоб вдало проводити медіаційні зустрічі примирення, медіатори мають з повагою ставитися до почуттів інших людей, бути чесними, витриманими та мати природну здатність уважно слухати співрозмовника.

Медіація - це:
•    Добровільна процедура.
•    Процедура, що допомагає вирішувати конфлікти між двома та більше учасниками.
•    Процедура, в якій учасники суперечки самі приймають рішення як розв’язати конфліктну ситуацію.
•    Процедура, в якій всі учасники суперечки добровільно погоджуються зі справедливістю остаточного рішення.
•    Процедура, в якій до кожного з учасників ставляться з повагою.
•    Процедура, де поважається чесність і справедливість, а не сила і впливовість.
•    Процедура, в якій поважається конфіденційність людей, втягнутих у конфліктну ситуацію.

 

 
загрузка...