Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Пам'ять в системі психічних явищ
Українські реферати - Психологія
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Пам'ять в системі психічних явищ

Курсова з психології

ЗМІСТ

Вступ
1. Теоретичні засади аналізу пам’яті в системі психічних явищ
1.1. Характеристика психологічних явищ в структурі особистості
1.2. Історія вивчення пам’яті
1.3. Сутність поняття пам’яті в психологічній науці
1.4. Психологічний механізм пам’яті
1.5. Пам'ять в структурі психічних явищ
2. Методичні засади в структурі пам’яті
2.1. Вивчення психологічних методів дослідження
2.2. Опис основних психологічних методів
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 48 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Дивіться також: Курсова робота - Процеси пам’яті

ВСТУП

Розвиток людини як особистості, ускладнення поведінки і поступове збагачення її діяльності відбувається за рахунок нагромадження індивідуального досвіду. Його формування було б неможливим, якби відчуття, сприймання, думки, переживання, які виникають у корі головного мозку, безслідно зникали. Вони закріплюються, зберігаються і відтворюються відповідно до потреб людини в пам'яті.
Враження, які одержує людина, відображаючи дійсність через свої органи чуттів чи в процесі мислення, не зникають безслідно, а фіксуються в мозку і зберігаються в ньому у вигляді образів, уявлень про предмети та явища, що сприймалися раніше. При потребі набутий досвід може бути відтворений і використаний у діяльності.
Закріплення, зберігання та наступне відтворення людиною її попереднього досвіду називається пам'яттю.
Пам'ять є наріжним каменем психічного життя людини. Завдяки пам'яті вона може набувати потрібні для діяльності знання, вміння та навички.
Пам'ять - необхідна умова психічного розвитку людини. Нові зрушення в її психіці завжди ґрунтуються на попередніх досягненнях, на основі здобутків, зафіксованих у пам'яті.
Завдяки пам'яті зберігається цілісність "Я" особистості, усвідомлюється єдність її минулого та сучасного. Без запасу уявлень пам'яті неможливими були б розумова діяльність, створення образів, уява, орієнтування в середовищі взагалі. Людина, позбавлена пам'яті, зауважував І. М. Сєченов, постійно перебувала б у становищі новонародженого, була б істотою, не здатною нічого навчитися, ніщо опанувати.
У пам'яті розрізняють такі головні процеси: запам'ятовування, зберігання, відтворення та забування.
Факти запам’ятовування, збереження, відтворення, пригадування, пізнавання, забування тощо давно були предметом пильного спостереження і вивчення. Мабуть, серед «психологічних» понять тільки пам’яті вдалося пройти довгий шлях від античності до сучасності, залишаючи за собою ледь не центральне місце в більшості філософських систем і психологічних теорії. Пам'ять розуміли як основну характеристику душі, її дійсність сприймати, розуміти й орієнтуватися. І в  міфології, і на рівні сучасної побутової свідомості втрати пам’яті ототожнюється з божевіллям, з втратою особистості. і все-таки пам'ять відрізняється від інших психічних функцій. Закономірно виникає питання, де проходить межа між пам’яттю і сприйманням, увагою, мисленням, розумінням, усвідомленням, підготовкою програми дії, волею тощо?
Темою курсової роботи обрано питання «Пам'ять в системі психічних явищ».
Об’єкт курсового дослідження: Пам'ять, як психічний процес.
Предмет курсового дослідження: Взаємодія пам’яті з іншими психічними явищами.

Гіпотеза: Психічні процеси мають складну структуру і пам'ять є компонентом психічних явищ.
Проблема: Пам'ять присутня у всіх психічних явищах і є основною.

Завдання курсової роботи:
1. Опрацювати психологічну літературу;
2. Скласти план дослідження над поставленим питанням;
3. Узагальнити отримані знання та сформулювати певні висновки.
Методи курсового дослідження: аналіз, синтез, узагальнення, порівняння, констатуючий та формуючий психолого-педагогічні експерименти, спостереження, бесіда.

 

 
загрузка...