Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Розміщення продуктивних сил у системі ринкової економіки
Українські реферати - РПС
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Розміщення продуктивних сил у системі ринкової економіки

Курсова з РПС

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Наукові та методичні засади і загальні умови розміщення продуктивних сил
1.1. Теоретичні основи і завдання розміщення продуктивних сил
1.2. Еволюція процесу розміщення продуктивних сил
1.3. Закономірності, принципи і фактори розміщення продуктивних сил
Розділ 2. Суперечності та проблеми розміщення продуктивних сил України
2.1. Закономірності й принципи факторів розміщення продуктивних сил України
2.2. Діагностика регіонального розвитку
Висновки та пропозиції
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 37 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Обґрунтування процесу трансформації соціально-економічних структур, що відбувається у нашій країні, потребує нетрадиційних підходів, відмови від науково-методичних стереотипів, що діють за жорсткої планової економіки. Слід використати досягнення світової економічної думки, які донедавна легковажились або ігнорувались. Водночас нова економіка України зростає не на порожньому місці, її характеризує багатоукладність, і перехідний період може продовжуватись невизначено довго. Попри неуникність інтегрування України в світову економіку, вітчизняне народне господарство збереже, до певної міри, специфічні риси, що формувалися впродовж сторіч. Це стосується і галузевої структури виробництва, і територіальної організації, і, можливо, пріоритетів зовнішньоекономічних зв'язків. Тому неправильно було б відмовитися від деяких методик економічного аналізу, що використовувалися у нас раніше і діють досі.
"Розміщення продуктивних сил" - галузь знань є органічною складовою частиною єдиної економічної науки: без неї неможливе цілісне розуміння процесів у світовому господарстві. Вивчення підвалин науки про розміщення продуктивних сил має не лише теоретичне, але й практичне значення, бо знання закономірностей та принципів їхнього регулювання дає змогу підвищувати ефективність економічних структур. Просторова організація продуктивних сил така ж важлива, як і технологічна або соціальна.
Ефективне розміщення продуктивних сил, їхня оптимальна територіальна організація є важливою передумовою зміцнення української економіки, подальшого її розвитку. Треба ще модернізувати структуру народного господарства, територіальне перерозподілити виробничий потенціал, створити нові територіально-виробничі комплекси, розширити зовнішньоекономічні зв'язки, що супроводжуватиметься певними змінами експортно-імпортної спеціалізації. Усе це неуникно відіб'ється на територіальній структурі народного господарства України, налагодить нові господарські зв'язки як на локальному, так і на міжрегіональному рівнях.
Входження України до ринкової економіки, поглиблення науково-технічного прогресу обов'язково пересуне акценти у системі передумов і факторів, що впливають на розміщення продуктивних сил країни. Усе це треба знати майбутньому економістові, якому доведеться приймати рішення, що стосуються (безпосередньо чи опосередковано) територіальної організації виробництва, — чи то йтиметься про розташування окремого об'єкта, чи про оптимізацію народногосподарських зв'язків регіону. До важливих практичних завдань належить розосередження промислового виробництва, зміна виробничої структури й технології у районах з важкою екологічною ситуацією, ефективніше використання трудових ресурсів у межах певного терену, модернізація рекреаційних зон і обґрунтування створення вільних економічних зон.

Темою курсової роботи обрано питання:
«Розміщення продуктивних сил у системі ринкової економіки».

Мета курсової роботи – визначити основні принципи розміщення продуктивних сил у системі ринкової економіки.
Предмет курсової роботи - теоретичний аспект розміщення галузей народного господарства України.
Згідно поставленої мети необхідно визначити завдання курсової роботи:
1. Опрацювання економічної літератури та періодики;
2. Визначення головних проблем розміщення продуктивних сил України на сучасному етапі;
3. Узагальнення отриманих знань.

 

 
загрузка...