Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Сутність процесу зварювання
Українські реферати - Система технологій
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Сутність процесу зварювання

Курсова робота


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Загальна характеристика процесу зварювання
1. Основні характеристики процесу зварювання
2. Класифікація та види зварювання
3. Класифікація та властивості електродів
4. Вимоги до якості технології процесу зварювання
Розділ 2. Маркування, транспортування та зберігання зварювальних апаратів
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 35 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Конструкції складної форми, як правило, одержують у результаті об'єднання окремих елементів (деталей, складальних вузлів) за допомогою рознімних або нероз'ємних з'єднань.
Зварювання – процес одержання нероз'ємних з'єднань за допомогою встановлення міжатомних зв'язків між зварюються частинами, що, при їх місцевому або загальному нагріванні, або пластичному деформуванні, або спільній дії того й іншого. Нероз'ємні з'єднання, виконані за допомогою зварювання, називають звареними з'єднаннями. За допомогою зварювання з'єднують переважно деталі з металів. Однак зварені з'єднання застосовують і для деталей з неметалів – пластмаси й кераміки або їхніх сполучень, для такого типу зварювання потрібно відмінне від зварювання металів зварювальне обладнання.
Для одержання зварених з'єднань не потрібні які-небудь спеціальні елементи (заклепки, накладки й т.п.). З'єднання відбувається за рахунок утворення зв'язків між атомами деталей, що з'єднуються. Для зварених з'єднань металів характерне виникнення металевого зв'язку, обумовленої взаємодією усуспільнених електронів і іонів ґрати. При зварюванні керамік з металами або між собою зростає частка ковалентні або іонної тридцятимільйонні зв'язки.
Для одержання звареного з'єднання недостатньо простого зіткнення поверхонь деталей, що з'єднуються, необхідне зварювальне обладнання. Міжатомні зв'язки встановлюються тільки тоді, коли атоми деталей, що з'єднуються, одержують деяку додаткову енергію, необхідну для подолання існуючого між ними енергетичного бар'єра. Цю енергію називають енергією активації. При зварюванні її вводять у зону з'єднання ззовні шляхом нагрівання (термічна активація) або пластичного деформування (механічна активація). Зближення частин, що зварюються, і введення енергії активації в зону зварювання - необхідні умови для утворення нероз'ємних зварених з'єднань.
Сутність зварювання тиском складається в спільному пластичному деформуванні матеріалу по крайках деталей, що зварюються. Завдяки пластичній деформації полегшується встановлення міжатомних зв'язків частин, що з'єднуються. Для прискорення процесу застосовують зварювання тиском з нагріванням.

Тема курсової роботи: «Сутність процесу зварювання».
Мета курсової роботи – визначити та охарактеризувати сутність процесу зварювання.
Завдання курсової роботи:
1. Визначити основні характеристики процесу зварювання;
2. Надати класифікацію та види зварювання;
3. Визначити властивості електродів та про класифікувати їх;
4. З’ясувати вимоги до якості технології процесу зварювання;
5. Охарактеризувати маркування, транспортування та зберігання зварювальних апаратів
.

Технологічні апарати повинні бути оснащенні табличками, на яких нанесено їх найменування, характеристику і порядковий номер за технологічною схемою.
Технічні вимоги до зварювального устаткування
Для забезпечення високої якості зварювального з'єднання, яке виражається в ідентичності параметрів отриманого шва по всій його довжині, необхідно, щоб зварювальна апаратура забезпечувала виконання наступних операцій:
- підведення до електрода й виробу зварювального струму;
- нагрівання електродного або присадочного країв металу, що  зварюються;
- подачу у зварювальну ванну цього металу зі швидкістю, рівної швидкості його плавлення;
- переміщення електрода уздовж шва з необхідною точністю;
- захист зони зварювання від впливу повітря.
Технологічні вимоги до зварювального устаткування
Залежно від необхідного конкретного технологічного режиму апаратура повинна забезпечувати й деякі допоміжні операції (коливання електрода, штучне формування ванни, засипання й збирання флюсу й т.п. ). Ці операції виконують вручну або за допомогою зварювального автомата. При дуговім зварюванні якість шва виходить стабільним, якщо протягом його виконання зберігається встановлений заданий режим зварювання, т.б. сукупність наступних факторів:
- Сила зварювального струму, А.
- Швидкість подачі електродного дроту, м/ч.
- Перетин електродного дроту, мм2.
- Напруга на електроді при холостому ході й горінні дуги, В.
- Швидкість утвору шва (швидкість зварювання), м/ч.
- Відхилення електрода від осі шва, мм.
- Додаткові вимоги до зварювального устаткування - поперечне переміщення електрода: розмах, мм; частота, Гц.
- Виліт електрода, мм.
- Склад і будова флюсу, покриття електрода.
- Температура основного металу, °С.
- Нахил електрода або дроту, градуси.
- Швидкість подачі захисного ока, л/хв.
- Положення виробу в місці зварювання.

 

 
загрузка...