Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Ринок праці. Статистика ринку праці
Українські реферати - Статистика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Ринок праці. Статистика ринку праці   

Курсова з предмету «Статистика»

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Теоретичні аспекти ринку праці і його регулювання
1.1. Поняття ринку праці, його елементи та функції
1.2. Моделі ринків праці
1.3. Типи, форми, різновиди та сегменти ринків праці
1.4. Регулювання ринку праці
Розділ 2. Статистика ринку праці
2.1. Поняття, склад та рух трудових ресурсів
2.2. Особливості статистичного вивчення ринку праці
2.3. Статистичне вивчення якості робочої сили
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 48 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Праця була й залишається найважливішим виробничим фактором у будь-якій економіці і за всіх часів, так що зрозуміло, чому економістів цікавлять питання формування її ціни та розподілу робочої сили між галузями, регіонами, фірмами й окремими професіями.
Загальноприйнято, що праця - це всяке розумове й фізичне зусилля, що починається частково або цілком з метою досягнення якого-небудь результату, не враховуючи задоволення від виконуваної роботи.
Праця виступає не тільки як основний виробничий фактор для економіки в цілому чи для окремої фірми, але і як найважливіше джерело добробуту людей: велику частку доходів їм дає саме праця - близько 50% населення в розвинутих економічних країнах працюють за наймом або на себе.
Тому ясно, що економіка праці важлива не тільки як теорія, але й практично - у першу чергу, для вироблення обґрунтованих державних заходів з регулювання ринку праці.
Серед понять ринкової економіки центральне місце посідає визначення сутності та змісту ринку як такого і його різновидів. У загальному вигляді ринок - це система економічних відносин між продавцями й покупцями товарів і послуг. Ринкові відносини передбачають існування й функціонування безлічі ринків, що охоплюють різноманітні сфери людської діяльності.
Розрізняють ринки сировини, матеріалів, палива, готових виробів, наукових досліджень, послуг, житла, інвестицій, цінних паперів, грошей (кредитів) та ін. Серед них своє місце займає і ринок праці.
Що ж розуміють під ринком праці? Це, насамперед, система суспільних відносин, пов'язаних з найманням і пропозицією праці, тобто з її купівлею та продажем, це сфера працевлаштування, це механізм, що забезпечує узгодження ціни й умов праці між роботодавцями й найманими робітниками. При цьому підкреслюється, що на ринку праці продається праця і заробітна плата - це її ціна.
Тема курсової роботи: «Статистика ринку праці».
Об’єкт курсового дослідження – ринок праці.
Мета курсового дослідження – теоретично та практично обґрунтувати ринок праці.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання:
1. Ознайомитися з науковою літературою;
2. Надати загальну характеристику ринку праці;
3. Сформулювати уявлення про роль ринку праці.
У процесі роботи над курсовим дослідження опрацьовано наступні форми роботи:
1. Робота з літературними джерелами;
2. Бесіда;
3. Аналіз;
4. Спостереження.

 

 
загрузка...