Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Статистичний аналіз інвестиційної та будівельної діяльності
Українські реферати - Статистика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Статистичний аналіз інвестиційної та будівельної діяльності

Курсова з предмету «Статистика»

ЗМІСТ

Вступ
Аналітичний огляд літератури
І. Статистичний погляд на інвестиції
ІІ. Статистичний аналіз інвестиційної та будівельної діяльності на МПП «Рембуд»
2.1. Техніко - економічна характеристика МПП «Рембуд»
2.2. Статистичний аналіз грошових потоків при розробці інвестиційних проектів на МПП «Рембуд»
2.3. Аналіз капітальних вкладень в будівництво на МПП «Рембуд», за використанням статистичних методів
2.4. Аналіз зовнішніх інвестиційних проектів на МПП «Рембуд»
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 40 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Ефективність інвестиційної діяльності залежить від рівня розвитку капітального будівництва, інвестиційного та промислово-будівельного комплексів, що, у свою чергу, зумовлюється виробничим потенціалом їх матеріально-технічної бази, кваліфікацією виконавців, науково-технічним рівнем проектних рішень, станом організації та планування забезпечення інвестиційного процесу фінансовими ресурсами,
В Україні на сучасному етапі розвитку економіки необхідною умовою ефективності інвестиційної діяльності є відродження фінансово-кредитного та інвестиційного ринків. Економічного підсилення та активності інвестиційної діяльності можна досягти тільки шляхом створення ринку капіталів. Виконання цього багатопланового завдання, розрахованого на короткий і довгостроковий періоди, передбачає розв'язання проблеми розвитку ринку акціонерних капіталів і державних цінних паперів. Останнє досягається заохоченням надходжень та інвестицій, а також коштів від приватизації.
Мета курсового дослідження - визначити та надати загальну характеристику статистико-економічному аналізу інвестиційної та будівельної діяльності.
Предмет курсового дослідження - інвестиції в будівництво: види, структура та класифікація.
Об’єкт курсового дослідження – сучасний стан інвестиційної та будівельної діяльності в Україні.

Для досягнення  поставленої мети необхідно виконати наступні  завдання:
1. Опрацювати  наукову та методичну  літературу з поставленого питання;
2. Визначити поняття інвестицій в будівництво та інвестиційного менеджменту;
3. Сформулювати уявлення про перспективи розвитку інвестиційної та будівельної діяльності  в Україні.
У процесі дослідження використано наступні форми наукового пізнання:
- робота з літературними джерелами
- спостереження.

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ

Під час опрацювання теми курсового дослідження використовувалося декілька літературних джерел інформації, проте найширше статико-економічний аналіз інвестицій будівництва був розглянутий у книзі «Статистика» авторами даного підручника є  А. В. Головач. А. М. Єніна. – К.: Вища школа, 2005 – 623 с. іл.
Підручник «Статистика» охоплює  методологічні основи статистики, системи соціально-економічних показників, які відображають рівень забезпеченості і співвідношення ресурсів суспільного виробництва, їх використання, результати господарювання, життєвий рівень населення; вивчення об’єктивно  існуючих статистичних закономірностей у формі розподілу сукупностей взаємозв’язків, тенденцій розвитку.
Підручник складається з трьох частин: загальної теорії статистики, що розглядає категорії статистичної науки, методи і засоби вивчення масових соціально-економічних  явищ; статистики галузей, показники якої відображують особливості  окремих галузей народного господарства—базових виробничої та соціальної інфраструктури; соціально-економічної статистики, що розробляє систему макроекономічних показників і методи вивчення господарства країни; і країни чи регіону як єдиного цілого, а також і умов життя і праці населення, споживання ним різних  благ і послуг.
У підручнику широко використовуються статистичні дані про народне господарство України, результати наукових досліджень і соціологічних обстежень. Незважаючи на те, що розрахунки доведені до кінцевих рішень і мають певне практичне значення, головна їх мета — ілюстрація відповідних методологічних і методичних положень статистичного аналізу.
Також при створенні даної курсової роботи використовувався підручник «Управління інвестиційною діяльністю промислового підприємства» (автор О. Ю. Попова).
У навчальному посібнику розглянуті особливості управління реальними, капітальним, фінансовими інвестиціями промислового підприємства, висвітлені питання специфіки макроекономічного регулювання інвестиційних процесів. Підручник призначений для студентів економічних спеціальностей, а також керівників та фахівців підприємства.

 

 
загрузка...