Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Статистика оборотних засобів
Українські реферати - Статистика
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Статистика оборотних засобів   

Курсова зі статистики

ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Теоретичні засади визначення оборотних коштів
Розділ 2. Статистика оборотних засобів
2.1. Показники обертаємості оборотних засобів. Склад та завдання статистики оборотних засобів
2.2. Статистика вивчення матеріалоємності продукції
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 31 сторінка

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Підприємства мають у своєму розпорядженні основні та оборотні засоби, які входять до складу їх фінансових ресурсів. Оборотні — це грошові засоби, авансовані в оборотні фонди і фонди обігу, які знаходяться в постійному кругообігу і забезпечують безперервний процес виробництва і обігу.
Оборотні засоби авансуються для утворення виробничих запасів, заділу незавершеного виробництва, покриття витрат майбутніх періодів, формування залишків готової продукції до її реалізації та задоволення інших потреб.
Усі оборотні засоби залежно від місця в процесі кругообігу поділяють на оборотні засоби у виробництві (оборотні фонди) та оборотні засоби в обігу (фонди обігу) від джерел фінансування — на власні і запозичені.
Дані про оборотні засоби відображені в бухгалтерському балансі (в активі — розміщення засобів, в пасиві — їх джерела).
Фонди обігу не пов'язані з виробничим процесом і тому більш детально вивчають оборотні фонди. Підвищення частки оборотних засобів, вкладених в сферу виробництва, сприяє підвищенню ефективності їх використання. Оборотні фонди — це частина виробничих фондів, яка на відміну від основних бере участь тільки в одному виробничому циклі, повністю переносить свою вартість па готовий продукт, змінюючи свою натурально-речову форму. До них належить сировина, основні та допоміжні матеріали, топливо, тара, запасні частини для ремонту, інструмент та інші предмети, вартість яких не перевищує 1500 крб. за одиницю.
Обсяг і склад оборотних фондів залежать від особливостей окремих галузей народного господарства. Так, у сільському господарстві до складу оборотних фондів входять насіння, корм, фураж, худоба на відгодівлі та молодняк.
Найважливішим завданням статистики є вивчення обсягу, складу, структури оборотних фондів і їх оборотності, аналіз використання матеріальних ресурсів. При гострому дефіциті матеріальних ресурсів на підприємствах створювались наднормовані запаси. Зі створенням ринку засобів виробництва ефективність використання оборотних засобів зростає. Ринок примусить господарювати бережливо, вибирати і купувати те, що конче необхідно, а виробляти тільки те, що користується попитом.
У статистиці при вивченні оборотних фондів визначають швидкість їх обороту і суми, що вивільняються, якщо швидкість обороту прискорюється. Чим швидше обертаються оборотні засоби, тим менша сума їх потрібна для забезпечення діяльності підприємства, а вивільнена частина може бути використана для інших потреб.

Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсової роботи обрано питання: “Статистика оборотних засобів”.
Метою курсової роботи є теоретичне та практичне обґрунтування необхідності статистики оборотних засобів.
Об’єкт курсового дослідження – оборотні засоби.
Предмет курсового дослідження - теоретичні та практичні аспекти використання оборотних фондів на підприємстві.
Для досягнення поставленої мети необхідно  виконати  наступні  завдання:
I. Ознайомитися та опрацювати наукову літературу з поставленого питання;
II. Визначити основні теоретичні засади оборотних фондів на підприємстві їх класифікацію, нормування.

 

 
загрузка...