Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Фінансові проблеми медичного страхування
Українські реферати - Страхування
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Фінансові проблеми медичного страхування

Курсова з предмету «Страхування»

ЗМІСТ

Вступ
1. Теоретичні аспекти поняття страхування
1.1. Страхування – як одне із специфічних сфер фінансової системи
1.2. Кваліфікація страхування (за галузями, за формами)
1.3. Нормативно – правове забезпечення страхування в Україні
2. Обов’язкове медичне страхування в Україні
2.1. Фінансове забезпечення закладів охорони здоров’я та перспективи страхового забезпечення
2.2. Впровадження обов’язкового медичного страхування в аспектах формування громадянського суспільства та Євроінтеграції
2.3. Переваги та недоліки обов’язкового медичного страхування – фінансовий аспект
3. Добровільне медичне страхування
4. Історичний досвід розвитку медичного страхування в зарубіжних країнах
5. Перспективи розвитку обов’язкове та медичне страхування в системі охорони здоров’я України
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 47 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


ВСТУП

Страхування — це економічні відносини, за яких страхувальник сплатою грошового внеску забезпечує собі чи третій особі в разі настання події, обумовленої договором або законом, суму виплати страховиком, який утримує певний обсяг відповідальності і для її забезпечення поповнює та ефективно розміщує резерви, здійснює превентивні заходи щодо зменшення ризику, у разі необхідності перестраховує частину останнього.
У Законі зафіксовані головні елементи, що формують поняття страхування. Це мета страхування — захист майнових інтересів фізичних і юридичних осіб. Указується на те, що захист забезпечується на випадок конкретних подій, перелік яких зафіксовано в чинному законодавстві або страхових полісах. Підкреслено джерела грошових коштів, що є ресурсами для страхових виплат.
Медичне страхування виникло і почало розвиватися в нашій країні порівняно недавно, хоча Західні країни мають уже досить великий досвід у цій справі. За радянських часів потреби в медичному страхуванні начебто й не було, оскільки медична допомога надавалася на безоплатній основі. З переходом до ринкових відносин ситуація змінилася. Висока вартість кваліфікованої медичної допомоги зумовила інтерес населення до медичного страхування, що сприяло його розвитку.
Медичне страхування - специфічна самостійна підгалузь особистого страхування, яка має свої характерні особливості і об'єднує всі види страхування, пов'язані з відшкодуванням витрат страхувальника у зв'язку із захворюванням і необхідністю лікування.
Виходячи з позиції сьогодення дана тема курсової роботи “Фінансові проблеми медичного страхування є актуальною та заслуговує найбільш ретельного дослідження та теоретичного обгрунтування.
Мета курсового дослідження – теоретично обґрунтувати та визначити основні фінансові проблеми медичного страхування на сучасному етапі розвитку української держави.
Предмет курсового дослідження - актуалізація теоретичних надбань з питання: фінансові проблеми медичного страхування.
Для  досягнення поставленої мети необхідно виконати  наступні  форми  наукового  пізнання:
1. Ознайомитися  з  науковою  та  методичною  літературою;
2. Визначити теоретичні аспекти поняття страхування;
3. З’ясувати перспективи розвитку обов’язкового та медичного страхування в системі охорони здоров’я України.

 

 
загрузка...