Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Собівартість продукції в цивільній авіації
Українські реферати - Економіка
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат)

Собівартість продукції в цивільній авіації

Курсова робота з економіки


ЗМІСТ

Вступ
Розділ 1. Теоретично-методологічні засади визначення собівартості продукції
1.1. Сутність та значення собівартості продукції як економічної категорії
1.2. Структура собівартості і чинники, що її визначають
1.3. Планування собівартості продукції на підприємстві
Розділ 2. Характеристика собівартості продукції в цивільній авіації
2.1. Стан і причини кризи
2.2. Науково-технічний і технологічний потенціал та можливості його використання
2.3. Шляхи подолання кризи та перспективи розвитку
Розділ 3. Можливість скорочення собівартості авіаперевезень
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової роботи - 40 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Аналіз стану тенденцій та перспектив розвитку світової цивільної авіації
Курсова робота - Цивільна авіація України

Анонс курсової роботи

Собівартість продукції – це грошова форма витрат на підготовку її виробництва, виготовлення і збут. Відображаючи рівень витрат на виробництво, собівартість комплексно характеризує ступінь використання усіх ресурсів підприємства, а, значить, і рівень техніки, технології та організації виробництва. Чим краще працює підприємство, інтенсивніше використовує виробничі ресурси успішніше удосконалює техніку, технологію і організацію виробництва, тим нижча собівартість продукції Тому собівартість є одним з важливих показників ефективності виробництва.
Собівартості продукції має тісний зв’язок з її ціною. Це проявляється тому, що собівартість слугує базою ціни товару і її нижньою межею для виробника.

При обчисленні собівартості продукції важливе значення має визначення складу витрат, які в неї включаються. Як відомо, витрати підприємства відшкодовуються за рахунок двох власних джерел: собівартості і прибутку. Тому питання про склад витрат, які включаються у собівартість, є питання їх розмежування між зазначеними джерелами відшкодування. Загальний принцип цього розмежування полягає в тому, що через собівартість повинні відшкодовуватися витрати підприємства, що забезпечують просте відтворення усіх факторів і природних ресурсів.
Зважаючи на актуальність даної проблеми темою курсового дослідження обрано питання: «Собівартість продукції в цивільній авіації».
Мета курсової роботи – надати характеристику питанню собівартості продукції в цивільній авіації.

У процесі курсової роботи необхідно виконати наступні завдання:
1. З’ясувати зміст і методику обчислення кошторису виробництва;
2. Сформулювати уявлення про собівартість продукції;
3. Надати загальну характеристику методам калькулювання собівартості продукції;
4. Визначити способи планування собівартості нової продукції.

Споживча вартість авіатранспортної продукції характеризує її суспільну корисність, представлена якісно різними умовами, при яких відбувається зміна місця розташування (переміщення) об'єкта перевезення:
– швидкість доставки;
– гарантія схоронності пасажирів і вантажів;
– гарантія доставки в термін;
– культурне обслуговування при переміщенні.

Оцінюючи ці умови, клієнт зіставляє всі плюси і мінуси варіантів перевезень і вибирає саму зручну для нього. Різний ступінь корисності різних варіантів авіатранспортних послуг означає їх різну споживчу вартість, представлену сукупністю споживчих властивостей.
Якісно споживча властивість характеризується за допомогою функції. Функція - це реалізована здатність виробу.
Кількісно споживча властивість визначається за допомогою параметрів функції (техніко-економічних і технічних показників).
Використовуючи системний підхід, фахівці ФВА розглядають споживчу вартість продукції як сукупність функцій. А усі витрати авіатранспортної продукції можуть бути розділені на "функціонально-необхідні витрати" і "функціонально-зайві".

У постійному порівнянні витрат на реалізацію функцій авіатранспортної продукції з її важливістю для споживача полягає вартісний підхід.
ФВА носить універсальний характер, тобто застосовується скрізь, де необхідно оптимізувати співвідношення між витратами і корисністю роботи.
ФВА авіатранспортної продукції спрямований на виявлення і пошук шляхів зниження витрат у: конструкторських дослідженнях; інженерно-економічних дослідженнях; технологічних дослідженнях; організаційних дослідженнях.

 

 
загрузка...